Covid 19 önlemleri gereğince tüm sterilizasyon işlemleri özenle yapılmaktadır.

Vakalar

Bu sayfamızda tedaviler ile ilgili öncesi ve sonrası ile ilgili görsellere ulaşabilirsiniz. Yeni hallerini görmek için fare imlecini görsellerin üzerine getiriniz.

Kompozit Dolgu

before after

 

Kompozit ( bonding ) kişinin estetik kaygısını gideren,çok kısa sürede uygulanabilen,kişinin diş rengine sahip dolgu malzemeleri kullanılarak en doğal ve estetik görünüm elde edilen tedavi yöntemidir.

Lamina Ve Diastema

before after

 

LAMİNA : Lamina veneer,dişlerin sadece ön yüzeylerine uygulanan,ışık geçirgenliği sayesinde doğal görünüm sağlayan dişlerin renk ve şekil bozukluklarının kısa sürede düzeltildiği en estetik tedavi yöntemidir.

DİASTEMA: İki diş arasındaki küçük boşlukların dişe en uygun estetik dolgu materyalleri kullanılarak kapatıldığı,estetik kaygıları ortadan kaldıran tedavi yöntemidir.

Zirkonyum Kaplama

before after

 

Zirkonyum, ışık geçirgenliği olan doku uyumu yüksek doğal bir maddedir.Dolayısıyla klasik metal destekli porselen veneerlere göre çok daha sağlıklı ve estetik bir tedavi yöntemidir.Diş eksikliği,renk şekil veya yapı bozukluğu gibi durumlarda tercih edilir.

İps E Max – 1

before after

 

Özellikle ön diş estetiği için uygulanan,diş eksikliği,estetik bozukluk durumlarında en etkili ve sağlıklı görünüm elde edilen tedavi yöntemidir

Pembe Estetik

before after

 

Diş etindeki renk ve seviye problemleri giderilir.Özellikle Gummy Smile ( gülünce diş etlerinin olması gerektiğinden fazla görünmesi ) vakalarında uygulanır.Ayrıca renk pigmentasyonuna bağlı diş etindeki morumsu,siyahımsı gibi renk bozukluklarının lazer yardımı ile sağlıklı diş eti rengi olan pembeye dönüştürülmesi amaçlanır.

Lamina – 1

before after

 

Özellikle ön diş estetiği için uygulanan,diş eksikliği , estetik bozukluk durumlarında en etkili ve sağlıklı görünüm elde edilen tedavi yöntemidir.

Pembe Estetik – Lamina

before after

Pembe Estetik – İps E Max

before after

İps E Max – Veneer – Pembe Estetik

before after

Lamina – 2

before after

İps E Max – 2

before after

Diastema – Pembe Estetik

before after

Lamina Veneer – İps E Max

before after

Adres

Millet Cad. Adasaray Apt. No:53/1 Fındıkzade Fatih / İstanbul, 34096

Hemen Randevu Alın

0554 190 34 34

Açık Saatler

Pazartesi - Cuma : 9:00 - 21:00
Cumartesi : 9:00 - 17:00
ArabicEnglishTurkish
Canlı