Hasta Hikayeleri

Almanya’da diş yaptırmak o fiyatlar dahilinde çok zordu, İnternetten araştırma sonucunda sizi buldum ve iletişime geçtim, mükemmel bir otelde konakladım bir hafta boyunca kendi evime gelircesine klinikte sizinle tedavilerimi , implantlarımı yaptırdım. Çağatay bey gerek hekim olarak gerekse bir dost olarak tanıdığıma çok sevindim. Tekrar görüşmek üzere sevgilerler.
Hasan A.

9 yaşındaki kızımı kliniğe getirdiğimde çok tedirgindim, ilk kez diş hekimine geliyor ve korkmuştu. Koltuğa oturmasıyla birlikte tüm ekip kızım Asena’ın etrafında onu rahatlatmak ve tedaviye hazırlamak için seferber olmuştu. Tüm tedirginliğim Asenın korkusunun geçmesiyle son buldu. Öncelikle Doktor Yücel Levent’e ve sonra tüm arkadaşınlarına teşekkür ederim.
Meltem Y.

20 yaş dişlerim ön dişlerimi sıkıştırdığı için önceden olmadan çapraşık diş görünümü oluşmuştu. Beni ileri derecede rahatsız ediyordu. Arkadaşım aracılığıyla Klinik34 e geldim ve ekiple tanıştım, doktor Baran Bey, tedavinin sonuna kadar sıkıntılarımı dinleyerek ve çözümler bularak tedaviyi tam istediğim şekilde sonlandırdı. Kendisine ve tüm ekibe çok teşekkür ederim.
Güven E.

Adres

Millet Cad. Adasaray Apt. No:53/1 Fındıkzade Fatih / İstanbul, 34096

0554 190 34 34

Hemen Arayın!

Açık Saatler

Pazartesi - Cuma : 9:00 - 21:00 Cumartesi : 9:00 - 17:00

Randevu Alın

[email protected]
Call Now Button
WhatsApp chat