Covid 19 önlemleri gereğince tüm sterilizasyon işlemleri özenle yapılmaktadır.

Hakkımızda

Klinik34, özel olarak dizayn edilmiş mimarisi ve ergonomik çalışma alanlarıyla 2014 yılından bu yana hastalarına İstanbul’un tarihi yarımadasının merkezinde hizmet vermektedir. Kliniğimiz alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ve tüm üst düzey teknolojik ekipmanlarının yanı sıra klasik, kendini tekrar eden eski tip klinik örneklerinden çok uzakta bir hizmet vermektedir. Hastalarımız için sürekli takip, randevu planlaması, ödeme planlaması, tedavi süreçleri öncesi – sonrası bilgilendirme, uzman personel ve asistan hizmetleriyle çağdaş diş hekimliğinin ülkemizdeki en önemli örneklerinden birisini oluşturmaktadır.

Değerlerimiz,

Alanında uzmanlaşmış hekim ve personel kadrosuyla, teknolojinin en iyi olanaklarıyla, ergonomik ve çağdaş mimarisiyle Klinik34 olarak İstanbul’un merkezinde sizlere hizmet vermekteyiz. Uygulanacak olan tedavileri planlı ve mümkün olan en hızlı şekilde siz hastalarımıza ulaştırmaktayız.

Vizyonumuz,

Klinik34 diş kliniklerini Türkiye’de ve dünyada diş hekimliğinde kalitesiyle marka yapmaktır.

Tarihimiz,

Klinik34 kurucuları olarak 10 yılı aşkın bir süredir, İstanbul’da tarihi yarımadanın merkezinde hizmet vermekteyiz.  2014 başında özel olarak dizayn edilmiş mimarisi ve ergonomik çalışma alanlarıyla Klinik34 yeni merkezine taşınmıştır.

Adres

Millet Cad. Adasaray Apt. No:53/1 Fındıkzade Fatih / İstanbul, 34096

Hemen Randevu Alın

0554 190 34 34

Açık Saatler

Pazartesi - Cuma : 9:00 - 21:00
Cumartesi : 9:00 - 17:00
Call Now Button
Canlı